30 липня в Таврійському міськвиконкомі відбулась апаратна нарада

В понеділок в Таврійському міськвиконкомі  пройшла щотижнева апаратна нарада.

Як доповіла керуюча справами міськвиконкому Наталя Левченко, минулого тижня в Таврійську зареєстровано народження однієї дитини – хлопчика Данилка та одруження двох пар молодят.

За інформацією спеціаліста з питань комунального господарства міськвиконкому Вікторії Худченко, станом на 27 липня населення та підприємства Таврійська сплатили 75,9 % від нарахування за водопостачання, 94 % – за вивіз побутових відходів та 64,4 % нарахування квартплати.

Під час наради міський голова Микола Різак поцікавився про наявність вільних місць в дитсадках міста для 3-річних малюків. За словами завідуючої дошкільним навчальним закладом «Джерельце» Лідії Зорі, поки що набір до ясельної групи не ведеться. З 6 серпня дитсадок закривається на два тижні на ремонт, тому прийом буде з 1 вересня. Проте, розповіла Лідія Григорівна, нікому з батьків в прийомі дітей не відмовляють, дитсадок має достаньо потужностей і здатен прийняти всіх дітей 3-річного віку, яким не вистачить місць у яслях-садку «Дзвіночок». Тим більше, що 66 діточок з трьох ясельних груп восени переходять в садові групи.

Через тиждень, як тільки після відпустки вийде завідуюча дитсадком «Дзвіночок» Юлія Гарькава, міський голова має намір обговорити це питання з обома завідуючими, щоб всі 3-річні діти Таврійська відвідували дитсадок.