В дитячих садках Таврійська дали гарячу воду

Як розповіла на апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі в понеділок, 10 вересня, завідуюча навчальним дошкільним закладом «Джерельце» Лідія Зоря, закладу включили природній газ. І працівники та діти знову мають гарячу воду.  Проте використання газу строго обмежено – Новокаховський відділ освіти, до якого відноситься дитсадок, на вересень виділив ліміт в 800 куб. м.

Аналогічно почали користовуватися природнім газом в яслях-садочку «Дзвіночок». Єдине, що на вересень заклад отримав 200 куб. м газу. За словами завідуючої Юлії Гарькавої, його включають в обід, щоб нагріти воду для миття дітям рук та посуду на харчоблоці.

За даними завідуючих, «Джерельце» відвідують більше 200 дітей, «Дзвіночок» – більше 140 дітей. Це при тому, як доповіла Юлія Миколаївна, що минулого року наповнюваність була в межах 133-136 дітей. І ще продовжується поступовий прийом в молодшу групу.

Одною з проблем дошкільних закладів залишається відтік кадрів. В дитсадку «Джерельце» на даний момент є 3 вільні вакансії вихователя. Спеціалісти, головним чином, звільняються із-за низької заробітної плати. За словами Лідії Григорівни, несправедливо, коли вихователі з вищою освітою отримають всього 0,9 ставки, або 2 800 грн., тоді як помічники вихователя або сторож навіть з мінімальною зарплатою отримують «чистими»   більше 3 000 грн.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *