На контролі – підготовка до зими

За минулий тиждень в Таврійську зареєстровано дві смерті та два шлюби. Про це на щотижневій апаратній нараді в Тавріському міськвиконкому в понеділок, 10 вересня, повідомила керуюча справами міськвиконкому Наталя Левченко.

На апаратній нараді мова шла про підготовку житлового фонду та об’єктів бюджетної сфери Таврійська до зими. На контролі у міського голови Миколи Різака – стан покрівлі в дитячій школі мистецтв на вул. Гайдара, 9, де протікає над сьомою та восьмою аудиторіями, в бібліотеці на вул. Франко, 3 та в дитсадку «Джерельце». Будівлі даних об’єктів культури та освіти перебувають в оренді у Новокаховського відділу освіти та відділу культури і туризм, до яких відносяться ДМШ, бібліотека та дошкільні заклади Таврійська. При цьому орендна плата чисто символічна – 1 грн. на рік. Тому, вважає Микола Іванович, орендатори повинні утримувати будівлі та робити ремонт за свій рахунок.

Міський голова дав доручення зв’язатися з відповідними спеціалістами відділів освіти та культури, обстежити вказані об’єкти, і доповісти йому про результат, коли покрівлі буде відремонтовано.

За інформацією начальника комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» Олександра Главацького, з третього вересня підприємство почало ремонт покрівель в житловому фонді міста. За словами Олександра Арсентійовича, дахів, які потребують ремонту, не так багато. Необхідні для ремонту матеріали вже завезено, і до кінця цього тижня комунальники повинні відремонтувати 100 кв. м м’якої покрівлі на двух багатоповерхових будинках.

Як доповіла спеціаліст з питань комунального господарства Вікторія Худченко, до початку  опалювального сезону та включення газових котлів на об’єктах, які належать міськвиконкому, все готово. Залишилось надати відповідні документи до Держенергонагляду.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *