Юні музеєзнавці Таврійська відвідали музей міста Скадовськ

Коли в вересні минулого року  в Таврійську  почав діяти музей історії міста, при школі № 7 був створений гурток «Школа юних музеєзнавців».

За цей час гурток відвідували учні різних класів – з 7-го по 11-й. Всіх їх об’єднувала любов до рідного краю. Разом з керівником гуртка Наталією Малиновою – директором музею та за сумісництвом вчителем історії школи № 7 – гуртківці за рік існування музею провели більше двадцяти заходів. Це урочисті заходи, присвячені визначним державним і міським подіям, зустрічі з ветеранами і працівниками провідних  підприємств  міста  Таврійська.

В якості заохочення гуртківців і надалі плідно співпрацювати з музеєм, його керівник організувала своїм помічникам  поїздку до міста Скадовськ.

Як повідомила Наталя Анатоліївна, поїздка була  організована  за ініціативою міського голови Таврійська Миколи Різака, директора школи №7 Лілії Грішагіної   та завдяки  спонсорській  допомозі  Каховського  річкового  порту (керівник Тетяни Філь), підприємців міста Таврійськ  Наталі Якименко, Ольги Гринчук,  Ірини Трунової,  Наталі Гнилицької, В.В. Логачова, Миколи Куєвди.  

В Скадовську діти відвідали музей міста, поспілкувалися з  його працівниками, з задоволенням фотографувалися з юним екскурсоводом, який цікаво і змістовно розповів про історію і  заснування Скадовська та розвиток рідного краю, ділився своїми професійними таємницями.

Учасники гуртка підмітили, що в музеї Таврійська багато експонатів, подібних тим, що є і в музеї Скадовська. А саме, предмети вжитку та побуту. Деякі експозиції в нашому  музеї навіть набагато повніші і різноманітніші, наприклад, куточок, присвячений сучасній війні за цілісність країни, козацький період та інші.

Після музею учні побували в місцевому дельфінарії. Тут захопленню дітлахів не було меж. Деякі з них вперше бачили дельфінів та їх виступ. Від задоволення вони плескали в долоні розумним і старанним морським тваринам, які під час різних трюків показували справжню професійність  спортсменів, відданість і любов до своїх тренерів.

За незабутні враження та радість спілкування з дивовижними морськими мешканцями Наталя  Анатоліївна та її вихованці  щиро вдячні  всім, хто  допоміг  організувати таку чудову поїздку, яка стала  подарунком дітям  на  початку  нового  навчального  року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *