Про оформлення договорів користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Р І Ш Е Н Н Я

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на  37  сесії  7 – го  скликання)

 

№  445                                                                                        18 вересня 2018   року

 

Про оформлення договорів

користування територією щодо

розміщення та обслуговування тимчасових

споруд для провадження

підприємницької діяльності

          Розглянувши заяви про розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності,  враховуючи рекомендації Комісії з розгляду заяв, що стосуються земельних відносин на території міста Таврійськ, уточненого Порядку розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Таврійської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28.02.2012 року №217, відповідно  до Порядку оформлення договору користування територією щодо розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в межах міста Таврійська,  затвердженого рішенням міської ради від 16.02.2012 року № 218, керуючись статтею 28 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, Законом України “Про благоустрій населених пунктів”, статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію щодо складання графічних матеріалів для оформлення договору які визначають розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та передати територію для розміщення малої архітектурної форми:

1.1. Фізичній особі – підприємцю Дишлевому Сергію Борисовичу, площею 0,0060 га по вул. Індустріальній, 1-в, для розміщення та обслуговування двох зблокованих тимчасових споруд, на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – комерційні землі, терміном 3 (три) роки.

1.2. Фізичній особі – підприємцю Дишлевому Сергію Борисовичу, площею 0,0053 га по вул. Індустріальній, 1-в, для розміщення та обслуговування двох зблокованих тимчасових споруд, на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – комерційні землі, терміном 3 (три) роки.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісії з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів (Молчан А.В.).

Міський голова                                                                                                           Різак М.І.

Таблиця результатів поіменного голосування 37 сесія

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *