Про інвентаризацію, вилучення, надання у власність, в оренду земельних ділянок

Р І Ш Е Н Н Я

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на  37  сесії  7 – го  скликання)

 

№  443                                                                                                           18 вересня  2018  року

 

Про інвентаризацію, вилучення,

надання у власність, в оренду земельних ділянок

 

На підставі заяв громадян та матеріалів інвентаризації земельних ділянок, відповідно до статей  12, 35, 40, 88, 112, 118, 120, 121, 122, 124, 134 Земельного кодексу України,  статей 35, 55, 56 Закону України “Про  землеустрій”,  статті 6 Закону України “Про оренду землі”, керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із земель комунальної власності на землях сільськогосподарського призначення для ведення садівництва (шифр рядка 26 (1), склад угідь – рілля (графа 4), за функцію використання – для індивідуального садівництва:

1.1. Громадянину Будченковій Ларисі Леонідівні, площею 0,0900 га в садовому товаристві «Надія Таврійська», ділянка № 28.

1.2. Громадянці Будченкову Олексію Олександровичу, площею 0,1200 га в садовому товаристві «Надія Таврійська», ділянка № 107.

  1. Дати дозвіл (згоду) на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для отримання кадастрового номеру земельної ділянки із земель комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та споруд (шифр рядка 22 (1), склад угідь – забудовані землі, в тому числі – під житловою забудовою, одно – та двоповерховою (графа 35),  на землях житлової та громадської забудови, за функцію використання – для індивідуального житлового будівництва:

2.1. Громадянам Жайворонок Тетяні Василівні, Жайворонок Ігорю Миколайовичу, Ракул Людмиі Михайлівні, орієнтовною площею 0,0512 га по вул. Н.Левицького, 12.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.B. та на комісію з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів (МолчанА.В.).

 

Міський голова                                                                                             М.І.Різак

Таблиця результатів поіменного голосування 37 сесія

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *