В Таврійську відбувся ХІV відкритий турнір ветеранів спорту

В суботу, 22 вересня, в Таврійську на спортивно-оздоровчій базі «Славутич» змагались ветерани спорту. Тут проходив традиційний відкритий турнір ветеранів спорту серед команд Таврійська, Каховки, Нової Каховки та Херсону. Цього року він проводився в ХІV раз.

Команди змагалися з двох видів спорту – міні-футболу (вік спортсменів 50+)  і міні-гольфу (45+).

За жеребкуванням першими на поле вийшли команди футболістів Каховки та Нової Каховки. Після них зустрічалися Таврійський «Локомотив» і Херсонський «Кипарис». В цьому році команди грали по два 12-хвилинних тайми з 5 хвилинною перервою.

Після першого кола переможцями вийшли «Енергія» з Нової Каховки та «Локомотив» з Таврійська.

В другому колі гра за третє місце між командами Каховки і Херсону закінчилась перемогою херсонського «Кипарису». В зустрічі «Енергії» з «Локомотивом» виграли новокаховчани, які стали переможцями турніру. Друге місце зайняли ветерани з Таврійська.

За перше місце з міні-футболу команда Нової Каховки була нагороджена перехідним Кубком. Друге і третє місця були відзначені Дипломами другого і третього ступеню.

В міні-гольф грали три команди – з Таврійська, Херсону і Каховки. Нова Каховка цього разу команди не представила. За кількістю балів переможцем стала команда з Каховки, в складі якої виступав Борис Володимирович Кисельов, член правління громадської організації «Славутич» та голова осередку олімпійського руху в регіоні. Друге місце судді присудили гольфістам з Таврійська, за який виступали Андрій Хахалєв, секретар Таврійської міської ради, та Евген Кравченко. Третє місце посіла херсонська команда. Всі учасники були нагороджені Дипломами відповідного ступеню.   

Незважаючи на перемоги та поразки, всі команди демонстрували красивий футбол, до якого була прикута увага від першої до останньої хвилини кожного тайму. Їх гра в котре довела, що спорт ветеранів – унікальне явище, якому треба наслідувати та переймати досвід.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *