Привітання міського голови з Днем дошкілля

Шановні вихователі та працівники дошкільних установ!

Вітаю Вас з професійним святом.

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає самовіддачі, терпіння і любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху – не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить наше майбутнє.

Дошкільний вік – один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість, але і відбувається незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь – передача нашої спільної спадщини.

Бути вихователем – високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – життя і надія.

В цей особливий День хочеться висловити велику шану і подяку вихователям і всім дошкільним працівникам Таврійська!

Бажаю Вам здоров’я і міцних нервів, хороших зарплат і побільше приємних моментів в Вашій, такій необхідній всім нам праці!Зі Святом!

Микола Різак, міський голова Таврійська

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *