Легкоатлетичний забіг в Таврійську «Діти за майбутнє 2018»

В суботу, 29 вересня, в яслях-садочку «Дзвіночок» відбувся щорічний легкоатлетичний забіг «Діти за майбутнє 2018», який відвідали секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв та спеціаліст з питань неповнолітніх, сім’ї та молоді, освіти, культури та спорту Тетяна Шашликова.

Цього разу організатори заходу – колектив дитсадочка «Дзвіночок» та його завідуюча Юлія Гарькава – присвятили його 100-річчю з дня народження видатного педагога Василя Сухомлинського та професійному святу – Дню дошкілля.

Суботнім ранком на вулиці Каховській біля дитсадка зібралося майже 90 дітей – від немовлят до 14-річного віку. Бадьорий настрій учасників забігу, атмосфера спортивного азарту передалася вболівальникам та батькам юних спринтерів.   Всі були в захваті, адже бігати – це так весело. Тим більше, коли ти отримуєш  ще солодкий приз, незалежно, прибіг першим чи останнім.  Про це завчасно подбав комітет батьківського самоврядування «Дзвіночка». До того ж секретар  міської ради Андрій Хахалєв нагородив переможців грамотою міського голови та м’ячами.

В номінації «Найстарший учасник» перемогу здобув Денис Бай – 13,5 років; в номінації «Наймолодший учасник» переможцем став Іван Корж – 1 рік 3 тижня; в номінації «Оригінальний учасник» – Поліна Солодка.

Адміністрація дошкільного закладу «Дзвіночок» висловлює щиру подяку батькам, міській владі Таврійська та дільничному офіцеру Новокаховського відділення поліції Олександру Вишневому за підтримку в проведенні святкового легкоатлетичного забігу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *