«Моя Україна» очима дітей

Весь минулий тиждень в Таврійському дитсадку «Джерельце» тривали заходи до Дня дошкілля.

Ідея цього свята, яке започатковане порівнянно недавно – в 2011 році, полягає в тому, щоб привернути увагу суспільства на дитячі садки, дошкільну освіту взагалі та роботу вихователів зокрема.

Святкові заходи розпочалися з виставки творчих робіт від кожної групи дитсадка «Моя Україна». Всі вони надали малюнки своїх вихованців, поробки народного мистецтва, такі як ляльки мотанки, композиції з картону, пластиліну, квітів та дарів осені. Більшість з них була присвячена патріотичному вихованню, якому в дитсадку «Джерельце» приділяється особлива увага, а дітей вчать любити свою Батьківщину та рідну землю. Тому серед робіт є малюнки з символикою України, а з кольорів діти частіше всього використовували синій та жовтий. Так в формі гри діти вивчають тут державні символи.

Дитячі роботи в котрий раз підтвердили, що не стільки важливо, що і скільки роблять працівники закладу, а те, скільки любові, душі та натхнення вкладають вихователі, завідуюча дитсадком Лідія Зоря, вихователь-методист Наталя Сігаєва, музичні керівники закладу, помячники вихователів, кухарі в свою працю та в своїх вихованців.

Логічним завершенням святкових заходів до професійного свята працівників дошкільних закладів в п’ятницю, 28 вересня, став урочистий концерт маленьких артистів «Джерельця» та нагородження працівників дитсадка. Керуюча справами Таврійського міськвиконкому Наталя Левченко, яка була присутня на концерті, вручила заступнику завідувача з господарської діяльності К.А. Євтушенко, вихователю О.П. Коляр і помічнику вихователя Л.К. Меркуловій грамоти і премії міського голови.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *