Міжнародний день людей похилого віку в Таврійську

В понеділок, 1 жовтня, міська організація ветеранів міста Таврійськ відзначала Міжнародний день людей похилого віку.

В їдальні міської школи № 7 зібралися ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани праці та інші таврійчани похилого віку, які завітали за запрошенням Ради ветеранів і без такого. Голова Ради ветеранів Надія Чабан гостинно привічала всіх гостей, яким були накриті столи.

В святковому заході взяли участь секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв і керуюча справами Таврійського міськвиконкому Наталя Левченко. Андрій Миколайович  привітав присутніх і побажав міцного здоров’я, достатку і миру їх родинам та всій Україні, після чого вручив грамоти міського голови ветеранам праці Акелині Степанівні Бойчевій, Тамарі Кирилівні Зарембі та Надії Олександрівні Мацюті.

З теплими словами привітання та побажанням всього найкращого до гостей звернулася Надія Максимівна Чабан. Вона передала привітання від депутата Верховної Ради України Івана Вінника, який планував відсвяткувати День людей похилого віку разом з таврійчанами.

З концертними номерами перед ветеранами виступили артисти міського Будинку культури – Олександр Голубєв, Олександр Гребенюк, Марія Глушакова та Катерина Плясецька. Але першими бабусь і дідусів привітали вихованці та завідуюча міського дитсадка «Дзвіночок» Юлія Гарькава. Дівчатка в яскравих вишиванках виконали гостям танок з вишитими рушниками.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *