Дитсадок «Джерельце» відкриває гральну LEGO кімнату

В Таврійському дитсадку «Джерельце» планують відкрити ще одну гральну кімнату. Як розповіла Лідія Зоря, завідуюча дошкільним закладом, наряду з зайняттями за методикою Монтессорі діти будуть займатися конструюванням з LEGO DUPLO. Нещодавно Благодійний Фонд Івана Вінника подарув дитсадку біля десятка нових конструкторів LEGO DUPLO – «Моє місто», «Парк атракціонів», «Моя перша машина» і так далі. Лідія Григорівна хоче пристосувати під нову гральну кімнату приміщення однієї з вільних груп. Вона як раз розташована на південній стороні, тому світла і тепла. До того ж не потребує додаткового ремонту, досить буде застелити підлогу килимом, обставити деякими меблями, і все готово до роботи, говорить завідуюча.
Раніше тут вже мали конструктори, але з часом щось загубилося, на окремих елементах стерлася фарба, а деякі просто надоїли дітям. Але в цьому закладі ніщо не викидається, тим більше не знищується. Лідія Григорівна каже, що старий конструктор – все що залишилось – був відправлений на зберігання. Тепер його знову дістали, і планують відновити – щось підфарбувати, підправити. Тим більше, що старий конструктор зроблено з природнього матеріалу – дерева, що цінніше всього.
Як вважає вихователь-методист дитсадка Наталя Сігаєва, використання в роботі з дітьми наборів ЛЕГО дозволяє за більш короткий час досягти стійких позитивних результатів у навчанні та вихованні. Тому крім традиційних методик останнім часом в психолого-педагогічному процесі все ширше використовуються ЛЕГО-технології. Однією з них є конструктивно-ігровий засіб LEGO DUPLO, що володіє рядом характеристик, які значно відрізняють його від інших конструкторів, насамперед, великим діапазоном можливостей.
– Експериментальні дослідження показали, гра в LEGO ефективно сприяє розвиткові дітей, – каже Наталя Анатоліївна. – Маніпулюючи з елементами LEGO, дитина вчиться добра, творчості, радості.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *