Мудрість з книжкових полиць

30 вересня, на свято Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії відзначався і Всеукраїнський День бібліотек.

Напередодні свята, в п’ятницю, 28 вересня, в Таврійській міській бібліотеці було гамірно і весело. Сюди завітали учні перших класів міської школи №5.

На них в бібліотеці чекало багато сюрпризів. Завідуюча бібліотекою Валентина Ярова та бібліотекар читального залу Ірина Півторак провели з дітьми гру-вікторину «Книга – наш найкращий друг». Під час гри діти складали вірші, співали пісні, відгадували загадки про книгу, читання  та казкових героїв, адже перші їхні книжки – це казки.

І до маленьких читачів дійсно в гості прийшла казка. В умілих руках дітей-акторів з лялькового театру «Барвінок», що діє при бібліотеці, ожили казкові герої. Юні артисти під керівництвом Раїси Леонтіївни Бірючинської показали дітям три п’єси і влаштували майстер-клас.

Юним гостям бібліотеки дуже сподобались нові яскраві книжки, які їм показала Ірина Василівна. Вона розповіла, що їх можна брати додому, але для цього треба прийти до бібліотеки разом з мамою і татом та записатися на абонемент. Тоді вдома разом з батьками можна буде читати захоплюючі казкові історії та пригодницькі книжки. Адже читати – це так цікаво.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *