ЖЕУ готує житловий фонд Таврійська до зими

Комунальне підприємство «Таврійське ЖЕУ» виконало всі заявки на ремонт мягких покрівель в житловому багатоквартирному фонді міста, управителем якого являється ЖЕУ.

За інформацією начальника ЖЕУ Олександра Главацького, в плані підприємства підготовки житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період значаться 22 заходи. На даний час повністю виконано перевірку димо-вентиляційних каналів, перевірку та ремонт електричного обладнання та мереж багатоповерхових будинків, поточний ремонт та ревізію запірної арматури систем холодного водопостачання в підвалах та на вводі труб.

Відремонтовано майже 100 кв. м покрівлі з м’яким покриттям. Зокрема, як повідомив Олександр Главацький 5 жовтня на апаратній нараді керівників комунальних підприємств міста у заступника міського голови Таврійська Леоніда Марчука, покрівельники відремонтували ділянки, де протікав дах, в будинках на вул. Гайдара, №13 і № 11, вул. Франко, 5 та вул. Вокзальній, 78, де залишилось встановити двері для вихіду на дах.

На тій же вул. Вокзальна, 78 продовжується робота з відновлення цоколя по периметру будинку. До цього там повністтю відбили стару штукатурку, і штукатурят по-новому.

В одному з під’їздів будинку на вул. Франко, 11 комунальники закінчують відновлення ганку. Вже забетонували плиту перед входом в під’їзд і готують опалубок для бетонування сходів.

На вул. Магістральній, 6, де в під’їздах вибиті вікна, працівники ЖЕУ планують перед заміною рам зменшити віконні пройоми.  Олександр Главацький вважає, що сьогодні не має сенсу в таких великих вікнах, в тому числі з міркувань вартості нових рам.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *