Рада ветеранів Таврійська отримала благодійну допомогу

За інформацією голови Ради ветеранів Таврійська Надії Чабан, за час дії благодійної акції «Милосердя», яка триває з вересня по грудень, продуктові набори отримав кожен ветеран війни, всі учасники бойовий дій Великої Вітчизняної війни, яких в Таврійську залишилося шість чоловік,  56 самотніх літніх людей, прикутих до ліжка і таких, що не можуть пересуватися самостійно.

Як повідомила Надія Максимівна, допомога у вигляді наборів продуктів харчування надійшла від ряду благодійних фондів. Так, 27 вересня, 50 пакунків надійшло від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва. Його представник в Новій Каховці Наталя Лях частину наборів з крупами, макаронними виробами, цукерками вручила ветеранам війни та праці безпосередньо в Раді ветеранів, частину разом з Надією Максимівною вона відвезла ветеранам за місцем проживання.

Тижнем раніше, 21 вересня, 100 продуктових наборів надійшли від Благодійного фонду Івана Вінника, депутата Верховної Ради України. Кожний пакунок, вагою по 5 кг, містив набір круп та макаронних виробів.

Голова Ради ветеранів Таврійська висловлює щиру подяку всім благодійникам, які долучилися до акції «Милосердя» і надали допомогу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *