Міськво рекомендує дитсадку відремонтувати покрівлю своїми силами

В Таврійських дитячих закладах продовжується сезонне захворювання ГРВІ. Як повідомила завідуюча дитсадка «Джерельце» Лідія Зоря на апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі, яка відбулася 8 жовтня, хворіють самі маленькі діти з ясельної групи.

В дитсадку «Дзвіночок», за інформацією завідуючої Юлії Гарькавої, навпаки, почав хворіти персонал. За словами Юлії Миколаївни, приходиться зводити групи, в яких вихователі пішли на лікарняний.

Лікарі пояснюють масове захворювання на ГРВІ тим, що в перехідний період з літа на осінь організм дитини дуже чутливий до похолодання, яке сприяє простуді. Тим більше, що холодно стає в самих приміщеннях дитсадків, а включити опалення дошкільним закладам Таврійська, які відносяться до Новокаховського відділу освіти, обіцяють, в кращому випадку, з 1 листопада. На жовтень місяць міськво виділило їм ліміт на використання газу тільки на підігрів води.

Крім цього дитсадок «Джерельце» входить в осіннє-зимний період з дірявою покрівлею. На звернення до міськво адміністрація цього закладу отримала відповідь, що «Джерельце» внесли в план бюджетного фінансування на наступний 2019 рік, а саме на заміну вікон та ремонт всього даху. Ту ж частину покрівлі, що протікає зараз, міськво рекомендує персоналу дитсадка відремонтувати своїми силами.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *