Інформаційне повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації

Інформаційне повідомлення

про  приватизацію об’єкта малої приватизації

 

  1. Інформація про об’єкт приватизації:

Об’єкт незавершеного будівництва котельні 756,0 кв.м, розташована за адресою:

вул. Вокзальна, 25, м.Таврійськ, м. Нова Каховка, Херсонська обл., 74988, який обліковується на балансі виконавчого комітету Таврійської міської ради  Контактні телефони: (05549) 73381, 73537.

Реєстрація права комунальної власності здійснена 14.11.2017 року, реєстраційний номер 103626853. Земельна ділянка площею 0,4728 га, кадастровий номер   6510770800:02:001:0604 знаходиться у комунальній власності виконавчого комітету Таврійської міської ради (код ЄДРПОУ 21296418). Цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води).

 Відомості про об’єкт: Окремо розташована одноповерхова нежитлова будівля (незавершене будівництво) недіюча. Стіни з залізобетонних конструкцій (залізобетонні панелі)   перекриття – залізобетонні плити. Інженерні мережі відсутні.

2.Інформація про аукціон:

Аукціон проводиться відповідно до Порядку проведення електронних аукціонів для продажу  об’єктів малої приватизації та визначення додаткових умов продажу, затвердженого постановою КМУ від 10.05.2018 № 432 зі змінами.

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата і час проведення: 31 жовтня 2018 року. Час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою відповідно до вимог Порядку.

Кінцевий строк подання заяв на участь в аукціоні з умовами, аукціоні зі зниженням стартової ціни встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 19.30 до 20.30 години дня, що передує дню проведення аукціону.

Кінцевий строк подання заяв на участь в аукціоні за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжку часу з 16.15 до 16.45 години дня, що передує дню проведення аукціону.

Час і місце проведення огляду об’єкта: з 8.00 до 16.00 в робочі дні за місцем розташування об’єкта за адресою: вул.Вокзальна, 25, м. Таврійськ,  м.Нова Каховка, Херсонська обл., 74988.

  1. Інформація про умови, на яких здійснюється приватизація об’єкта:

Умови продажу: використання об’єкта  за потребами покупця; Покупець оплачує послуги нотаріуса.

Стартова ціна об’єкта  для кожного із способів продажу (без урахування ПДВ):

Продаж на аукціоні з умовами – 56635,00 грн.

Продаж на аукціоні зі зниженням стартової ціни – 28317,50 грн.

Продаж на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 28317,50 грн.

Розмір гарантійного внеску електронного аукціону для кожного із способів:

Продаж на аукціоні з умовами – 5663,35 грн.

Продаж на аукціоні зі зниженням стартової ціни – 2831,75 грн.

Продаж на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій – 2831,75 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 744,60 грн.

Організатор аукціону: Виконавчий комітет Таврійської міської ради. Вул.. І.Франка, 29, м.Нова Каховка, Херсонська область, 74988. Адреса веб-сайту: http://tavriysk.org.ua.

Контактна особа: Мартиненко Інна Андріївна, тел.(05549) 73537. Адреса електронної пошти: tavrivikonkom@i.ua. Час роботи:з 8.00 до 17.00 з перервою         з 12.00 до 13.00.

  1. Додаткова інформація:

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків гарантійних внесків, реєстраційних внесків потенційних покупців та проведення переможцями аукціонів розрахунків за придбаний об’єкт:

Рахунок для несення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків:

Одержувач:  Казначейство України (ЕАП)

Рахунок № 31416537021014, МФО 899998, код ЄДРПОУ 38053504.

Призначення платежу: (обов’язково вказати  від кого та за який об’єкт надійшли кошти).

Рахунок для внесення операторами електронних майданчиків гарантійних внесків та проведення переможцем аукціону розрахунків за придбаний об’єкт:

Одержувач: Головне управління Державної казначейської служби України у Херсонській області.

Рахунок № 37114001041992, МФО 852010, код ЄДРПОУ 21296418.

5.Технічні реквізити:

Дата і номер рішення про затвердження умов продажу об’єкта:  Рішення виконавчого комітету Таврійської міської ради  від 27.09.2018 № 61 “Про затвердження умов продажу об’єкта комунальної власності на електронному аукціоні”.

Унікальний код в електронній торговій системі: UA-LR-SSP-2018-1009-0000023.

Період між аукціоном з умовами та аукціоном із зниженням стартової ціни, між аукціоном за методом покрокового зниження ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 20 календарних днів від дати опублікування інформаційного повідомлення електронною торговою системою про приватизацію об’єкта малої приватизації.

Крок аукціону для кожного із способі продажу:

Продаж на аукціоні з умовами – 566,35 грн.

Продаж на аукціоні зі зниженням стартової ціни – 283,18 грн.

Продаж на аукціоні за методом покрокового зниження стартової ціни – 280,31 грн.

Загальна кількість кроків, на які знижується стартова ціна об’єкта на аукціоні за методом покрокового зниження ціна та подальшого подання цінових пропозицій, становить 10 кроків.

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з яким адміністратор укладає відповідний договір:

https://prozorro.sale/info/elektronnimajdanchikietsprozorroprodazhicbd2

  1. Перелік документів:

Особа, яка має намір взяти участь в електронному аукціоні, через свій особистий кабінет подає на електронну пошту оператора електронного майданчика відповідні заяву на участь в електронному аукціоні шляхом заповнення електронної форми і завантаження електронних копій документів. Заява на участь в електронному аукціоні повинна містити закриту цінову пропозицію та подається протягом всього часу з моменту опублікування відповідного інформаційного повідомлення в електронній  торговій системі до закінчення кінцевого строку прийняття заяв на участь в електронному аукціоні.

 До заяви на участь у приватизації об’єкта малої приватизації подаються:

  • для потенційних покупців – фізичних осіб – громадян України – копія паспорта громадянина України;
  • для іноземних громадян – інша копія, що посвідчує особу;
  • для потенційних покупців – юридичних осіб:

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб -підприємців та громадських формувань України – для юридичних осіб – резидентів ;

документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торгівельного, банківського або судового реєстру тощо0, засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, – для юридичних осіб – нерезидентів;

інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника,  зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і про причину його відсутності;

Остання річна або квартальна фінансова звітність;

  • документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску в розмірі 10 відсотків стартової ціни з рахунка потенційного покупця, відкритого в українському або іноземному банку (крім банків держав, внесених FATF, до списку держав, що не співпрацюють у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом), на рахунок оператора електронного майданчика через який подається заява на участь у приватизації. Посилання на перелік авторизованих майданчиків
  • письмова згода потенційного покупця щодо взяття на себе зобов’язань, визначених умовами продажу.

За додатковою інформацією звертатись до контактної особи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *