Вечір східного танцю на честь чоловіків Таврійська – до Дня захисників України

13 жовтня в Таврійському міському Будинку культури відбувся концерт, присвячений Дню захисника України.

Оригінальна програма святкового концерту була повністю побудована на східних танцях у виконанні колективу східного танцю «Захара». Танцівниці разом з художнім керівником школи Наталією Ковальовою своїми екзотичними нарядами і експресивними варіаціями танцю живота на декілька годин поринули чоловічу половину Таврійська в чарівний світ сходу та жіночої краси.

На святково вбраній сцені, в костюмах, виблискуючих в світлі софітів, танцівниці влаштували чоловікам справжній танцювальний марафон. Під бурні аплодисменти глядачів, викрики «Браво!» сольні номера змінювали групові виконання.

В запалі демонструвати свої здібності жіночих чар в стилі східного танцю почали навіть глядачки із зали. Ведучий концерту запросив на сцену бажаючих для «гарему» з трьох чоловіків і одної дівчини – в ролі падишаха. Веселощам та запальному сміху цього вечора не було меж.

Закінчився концерт ефектним танцем з крилами, після якого відбулося нагородження учасників концерту грамотами та подарунками на честь 3-річного існування колективу школи «Захара». Вдячні глядачі ще довго не відпускали артистів, стоячи аплодуя чарівним жінкам.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *