В Таврійську дано старт опалювального сезону 2017-2018

Відповідно до розпорядження міського голови Миколи Різака № 166-р від 26 жовтня цього року передбачається розпочати опалювальний сезон у закладах соціально-побутової сфери Таврійська, обладнаних автономними системами опалення, при настанні середньодобової температури зовнішнього повітря +8 градусів і нижче протягом трьох діб.

Того ж дня спеціалісти відділу комунального господарства Таврійського міськвиконкому Віра Юхимук та Вікторія Худченко перевіряли готовність до запуску газове обладнання автономних систем опалення в міській амбулаторії № 3, в Раді ветеранів, в приміщенні міськвиконкому та музею історії міста. В вівторок, 30 жовтня, спеціалісти виїжджали до Плодового, де перевірили готовність газових конвекторів в приміщеннях бібліотеки та ФАПу.

Перевірили котельну і запустили для випробування газовий котел, стравили повітря з системи в дошкільному закладі «Джерельце». За словами завідуючої дитсадком Лідії Зорі, в приміщеннях груп одразу стало відчутно підвищення температурного режиму.

Аналогічне випробування котла було зроблено в яслях-садку «Дзвіночок». Як повідомила завідуюча закладом Юлія Гарькава, пробний запуск пройшов вдало, і обладнання готове до роботи в штатному режимі.

За інформацією директора Таврійської школи № 5 Віктора Нестеровича, на 1 листопада заплановано пуско-налагоджувальну роботу шкільної автономної котельні. Від неї, до речі, тепло подається до міського Будинку культури.

Що стосується протипожежних заходів в школі, Віктор Йосипович повідомив на апаратній нараді в міськвиконкомі, що підрядна організація обробила протипожежною речовиною горище школи. В борг встановлюється автоматична система протипожежної сигналізації. В чотирьох місцях будівлі школи будуть встановлені стержні для створення надійного контуру заземлення. А також громовідвід для захисту від пожежі внаслідок влучення блискавки в дах.

1-2 листопада планується пробний запуск автономної котельні та перевірка системи в міській школі № 7.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *