Домашні завдання для батьків

В Таврійському яслях-садочку «Дзвіночок» відкрилася незвичайна виставка, повз якої неможливо пройти байдуже.

Її оригінальність полягає в тому, що це – виставка творчих батьківських робіт. Як розповідає завідуюча закладу Юлія Гарькава, ідея в тім, щоб залучити мам і тат до сумісної творчості зі своєю дитиною зокрема, і до виховного процесу взагалі.

В той час, коли батькам ніколи буває спілкуватися з сином чи донькою, педагогічний колектив «Дзвіночка» запроваджує нові методи співпраці з батьками. Прикладом одного з багатьох експериментів і є дана виставка, в якій прийняли участь батьки всіх шести груп дитсадка.

«Ми с самого початку не збиралися виділити найкращу роботу, тому що метою було розтормошити батьків, – каже Юлія Миколаївна. – Дивлячись, яку кількість робіт принесено на виставку, нам це вдалось. Саме приємне, що багато робіт зроблено татами. Діти, оглядаючи виставку, говорять один одному: «це я робив з татом». У нас є батько, Андрій Клименко, у нього вже третя дитина ходить до нашого садочку, так він зробив три роботи. Для нас головне, що мама або тато знайшли час, сіли разом з дитиною і зробили щось красиве. І тут навіть не треба нічого оцінювати, тому що кожна робота безцінна».

Юлія Миколаївна для прикладу показує паперових зайчиків і корзинки, витончену квітку лотоса, їжачки та мишки, аплікації. З групи «Квіточка» хтось зробив навіть паперового робота, а з групи «Суничка» – акваріум з рибками. Оригінальністю виділяються серед експонатів «шматочок сиру», лялька, вази з квітами. Їх можна перераховувати без кінця, тому що одна робота краща за іншу. І кожна наповнена любов’ю, родинним теплом.

«Цікаво спостерігати, коли мама чи тато приходять за дитиною, підходять до виставки, уважно дивляться, радісно посміхаються, коли знаходять свою роботу. Значить, запало в душу, і є надія, що без батьківської уваги дитина вже не залишиться», – підсумовує завідуюча.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *