Про надання та вилучення земельних ділянок

РІШЕННЯ

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на 38-й сесії  7-го скликання)

 

№ 452                                                                                        25 жовтня 2018 року

 

Про надання та вилучення
земельних ділянок

 

 Розглянувши заяви юридичних та фізичних осіб, керуючись ст. 12, 93, 122, 124, 151Земельного кодексу України, ст. 6, 7, 31, 33 Закону України “Про оренду землі” та ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Дати дозвіл на подовження терміну дії договору оренди земельної ділянки, шляхом укладання угоди про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, зареєстрованого в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно від 20.09.2018 року, номер запису про інше речове право 28053925:

1.1. Товариству з обмеженою відповідальністю «САН ГЛОБАЛ ЕНЕРДЖИ», площею 17,8500 га, розташовану по вул. Промисловій (колишня територія сільського будівельного комбінату та прилегла територія до нього) для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (КВЦПЗ -14.01 (для будівництва сонячної електростанції) на землях промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення, за функцією використання – землі енергетики, кадастровий номер 6510770800:02:001:0625, додатковим терміном 44 (сорок чотири) роки, вважати загальний термін договору оренди – 49 (сорок дев’ять) років; внести зміни в п.13 Договору оренди земельної ділянки «Умови використання земельної ділянки», в зв’язку з технічною помилкою та викласти пункт в наступній редакції:

«13. Цільове призначення земельної ділянки: для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (КВЦПЗ -14.01 ) (для будівництва та експлуатації енергетичної інфраструктури – сонячної електростанції.»

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на комісію з питань земельних ресурсів, екології, охорони навколишнього середовища і раціонального використання природних ресурсів (МолчанА.В.).

Міський голова                                                                                   М.І.Різак

Таблиця результатів поіменного голосування 38 сесія

 

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *