Веселий ярмарок щедрої осені для «Дзвіночка»

Щедрою на заходи виявилася осінь в Таврійському дитячому садку «Дзвіночок».  Головною осінньою подією в кожному дошкільному закладі є свято  Осені,  яке не оминуло й «Дзвіночок». Педагогічний колектив не став зраджувати народним традиціям, тому було вирішено віддати шану людській праці святом збору вражаю, та провести «Веселий ярмарок» з повними прилавками та купцями, хороводами та атракціонами, піснями та розвагами.

За сценарієм музичного керівника Наталії Вариводи, захід розпочали діти старшої групи Юлія Сомік та Ваня Петровець. Вони запросили відвідати ярмарок всіх бажаючих, і за українською традицією привітали гостей короваєм.

На ярмарок завітали дві куми (Олена Сомік та Ганна Баландіна), які ходили від столу до столу, все розглядали, іншим пропонували, щось купували та дітей розважали.

В кожній групі були купці. Вони пропонували різний товар – овочі, фрукти, народне мистецтво, солодощі. Дорого не просили, головне, погратися, поспівати та повеселитися.

Як на ярмарці в давнину, дівчата одягли кращі віночки з барвистими стрічками, а хлопці активно брали участь у змаганнях. Не обійшлося без курйозів – голосила та сварилася баба (Тетяна Ковальчук) на діда ( Олена Сєніна), бо купив він козу, а коза вередлива – Дереза (Олена Чорна). Були тут і  цигани (Світлана Майданюк та Любов Баранова), які водили ведмедя (Оксана Левкович). Вони всіх розважали і дарували гарний настрій.

По закінченню свята завідуюча дитсадком Юлія Гарькава підвела підсумок виставки-конкурсу поробок з овочів  «Овочевий рай».  Переможцями в номінації «Найкраща поробка групи» стали Поліна Солодка, Микита Стешенко, Ренат Махмуд, Олександр Тур, Микита Кузьменко, Дмитро Маслов, Максіміліан Одинця. Всі вони отримали нагороди. Проте, найкращою роботою була визнана поробка  Марії Баранової.

«Колектив садочка дякує батькам за співпрацю під час підготовки до свята та за активну участь у овочевому конкурсі, – приносить свою вдячність Юлія Гарькава. – Сподіваємось на подальшу  спільну роботу, аби наші діти пам’ятали народні свята та шанували українські традиції».

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *