«Каруселька Ля-Ля-Фа»

«Маленькі зірочки», які вдало запалює художній керівник цієї вокальної студії Олександр Гребенюк, знову опинилися на п’єдесталі музичного Олімпу.

Цього разу відзначилася десятилітня співачка Марія Собакіна. Вона взяла участь в V обласному телевізійному конкурсі виконавців естрадної пісні «Каруселька ЛЯ-ЛЯ-ФА», який відбувся 1 листопада в Херсонському будинку художньої творчості.

Марія виступала в номінації соло-виконання і співала пісню Анни Петряшевої «Все ли можно сосчитать». Її виконання журі, до якого входила народна артистка України Наталія Лелеко, оцінило дипломом І-го ступеню.

Перемоги молоді, яка займається мистецтвом в творчих колективах і студіях Таврійського міського Будинку культури (директор Зоя Штефан), свідчать не тільки про обдарованість юних артистів, але і про талант та наполегливість їх художніх керівників. За останній тиждень учениці Олександра Гребенюка двічі довели, що зайняття в вокальній студії «Маленькі зірочки» ефективно сприяють розвитку їх музичних здібностей та рівня майстерності.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *