Керуюча справами Таврійського міськвиконкому Наталя Левченко і голова Ради ветеранів Таврійська Надія Чабан привітали працівників відділу субсидій Таврійська

Напередодні Дня працівників соціальної сфери керуюча справами Таврійського міськвиконкому Наталя Левченко і голова Ради ветеранів Таврійська Надія Чабан відвідали місцеве відділення управління УПСЗН. Вони привітали  з професійним святом завідуючу відділенням Наталю Говоруху та її колегу.

Кожного дня вони стикаються з проблемами таврійчан, які неспроможні самотужки – без допомоги держави оплачувати комунальні послуги. В силу своєї компетенції Наталя Володимирівна та Вікторія Миколаївна намагаються зробити все від них залежне. Тому і користуються у мешканців міста заслуженою повагою. Таврійчани знають, що тут, у відділі субсидій, їх завжди вислухають, дадуть пораду, щоб людина вчасно отримала допомогу від держави.

Наталя Левченко подякувала фахівцям відділу субсидій за сумлінне ставлення до своїх обов’язків та за доброзичливе відношення до людей. Побажала всього найкращого і вручила від імені міського голови Миколи Різака розкішний букет білих хризантем.

До побажань керуючої справами виконкому приєдналася Надія Максимівна, яка подарувала жінкам на честь свята солодощі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *