Міський голова привітав з подвійним ювілеєм працівника дитсадка “Дзвіночок”

В п’ятницю, 2 листопада, міський голова Микола Різак і керуюча справами міськвиконкому Наталя Левченко відвідали міський дошкільний заклад «Дзвіночок».

Зазвичай, Микола Іванович відвідує дитсадочки, школи, щоб вирішити нагальні питання або у інших справах. Цього разу візит міського голови був з приємного приводу. В дитсадку вшановували Людмилу Приходько, яка працює тут вже 25-ть років. Ювілей сумлінної праці, пов’язаної  з вихованням дітей, співпав в ці дні з іншим ювілеєм – 50-річчям з дня народження.

Як розповіла про колегу завідуюча дитсадком Юлія Гарькава, чим би не займалася Людмила Василівна – виховувала дітей, працювала кастелянкою, шила дитячі костюми, декорації для ранкових виступів, все вона робить з любов’ю. До того ж вона голова ради трудового колективу закладу, що також потребує витримки, мудрості та власного часу. За це її і любить та цінує дружній колектив «Дзвіночка».

Микола Іванович теплими словами привітав ювіляршу, вручив букет роз та грамоту і премію міського голови, поспілкувався з працівниками дитсадка.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *