Привітання міського голови з Днем залізничника

Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту, всі ті, хто своїм сумлінним трудом вносить посильний вклад в розвиток залізничної галузі в місті Таврійськ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята.

Залізнична станція «Каховка», вагонне депо, рефрежираторне вагонне відділення «Укррефтранс», Каховська дистанція колії, локомотивне зворотне депо, саме ці підприємства є основою нашого міста, яке,  власне, і почалося зі станції Каховка.

Сьогодні на всіх залізничних підприємствах  міста працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень і вночі забезпечують чітке функціонування залізничних артерій, відновлюють вагони, які формують потяги не тільки для пересування в середині країни, але і за кордон.

Своєю добросовісною працею ви примножуєте славу Таврійська, як промислового міста, сприяєте наповненню міської казни та забезпечуєте розвиток міста.

Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних здобутків, безперебійної роботи залізниці і удачі в дорозі на просторах нашої України. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло!

Щиро ваш,

міський голова Микола Різак

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *