Канікули для педагогів – навчання та обмін досвідом

29 жовтня, під час шкільних канікулів, в Таврійській школі № 5 відбулася педагогічна рада у формі освітнього коучингу на тему – «Педагогіка партнерства – ключовий компонент Нової української школи», яку провела заступник директора з навчально виховної роботи Світлана Плясецька. 

Світлана Олексіївна познайомила колег з новим видом освітньої технології, з навиками ефективної взаємодії, правилами саморегуляції, мотивуваціями кожного на особистісний та професійний ріст.

Під час тренінгу педагоги будували асоціативні ланцюжки, виконували вправи «Про себе самого (саму)», де треба було придумати зображення герба, який би відображав особливості особистості вчителя, «Чотири кольори», «Паркан ідей», «Друдлі», на визначення емоційного стану учнів, формулювали проблеми сучасних школярів та розробляли рекомендації для педагогів, батьків та учнів, які б сприяли формуванню партнерських стосунків.

З прикладами реалізації своїх педагогічних задумів виступили заступник директора з навчально виховної роботи Світлана Плясецька («Партнерство як вектор модернізації освітнього середовища»), вчитель початкових класів І.Г. Пилявських («Організація освітнього процесу на засадах педагогіки партнерства»), вчитель зарубіжної літератури  Т.Г Пісточенко («Формування освітнього середовища НУШ»), вчитель англійської мови В.А. Шарапенко («GoCamp – літній пришкільний табір із залученням іноземного волонтера – яскравий приклад реалізації педагогіки партнерства»).

Всі вони поділилися з колегами своїм особистим досвідом роботи з учнями та батьками.

30 жовтня, під час міського технопарку в школі №10, учителі п’ятої школи активно навчали й навчалися. Майстер-класи для колег з Нової Каховки та інших сіл і міст Херсонщини провели Шарапенко Віра Анатоліївна, Грек Ірина Володимирівна, Барановська Любов Василівна, Голованець Ольга Миколаївна.

31 жовтня в школі №5 відбулися засідання психолого-педагогічних консиліумів відносно адаптації першокласників до умов навчання в школі та п’ятикласників до середньої школи. Вчитель перших класів, вчителі-предметники, практичний психолог, вихователь групи подовженного дня, завідуюча Юлія Гарькава зі своїми колегами-вихователями ясель-садка «Дзвіночок», заступник директора Світлана Плясецька обговорили важливі питання розвитку та становлення учнів перших та п’ятих класів у Новій українській школі.

Вчительки Н.М. Герасимчук і І.І. Грек 29 жовтня – 2 листопада взяли участь в тренінгу для  вчителів майбутніх 1-х класів Нової української школи та отримали сертифікати.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *