До третьої секції будинку по вул. Вокзальна, 82 починають під’єднувати комунікації

Минулого тижня третю секцію будинку по вул. Вокзальній, 82, яка добудовується за державною програмою «Власний дім», під’єднали до централізованого водопостачання. Про це повідомив директор комунального підприємства «Таврійський водоканал» Віктор Пономаренко.

Поки що під’єднання суто технічне, як і вивід каналізаційних комунікацій в міську мережу водовідведення. Як розповіли будівельники, на будинок виїжджали газовики і зробили заміри для розводки газової мережі по квартирам. На черзі монтаж електропроводки.

З боку дороги будинок виглядає дуже привабливо. Робота тут з утеплення фасаду та торцевих сторін вже виконана, і стіни  пофарбовані в приємний кремовий колір.

В даний час, будівельники утеплюють зовнішні стіни зі сторони двору. Робітники кажуть, їм поставлено завдання – до кінця року закінчити утеплювати та дофарбувати цю частину будинку.

При цьому, міську владу турбує благоустрій двору між всіма секціями, про що обіцяв забудовник – заасфальтувати проїзди між будинками, прокласти пішохідні доріжки, створити зелену зону. За словами міського голови Миколи Різака, це питання залишається у нього на контролі.

Нагадаємо,  що третя черга п’ятиповерхівок по вул. Вокзальна, 82 добудовується за кошти обласного бюджету та майбутніх власників квартир через Херсонський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та реалізацію Регіональної програми «Власний дім».

22 однокімнатні квартири в цьому будинку облдержадміністрація планує виділити під житло сиротам. Решта 33 квартири пропонуються на продаж на умовах пільгового кредиту під 3% річних за програмою кредитування обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва.

На даний час під кредитування залишилось 17 квартир – дво- і трикімнатних.

Кредит на пільгових умовах надається на 20 років. Молодим сім’ям строк кредитування розтягується до 30 років. Але необхідно сплатити обов’язковий перший внесок. Багатодітним сім’ям з трьома  або більше дітьми, учасникам АТО та військовослужбовцям передбачається безвідсотковий кредит.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *