Комунальники «Таврійського ЖЕУ» утеплюють під’їзди

Працівники комунального підприємства «Таврійський водоканал» продовжують готувати свою інфраструктуру до роботи взимку. За інформацією директора водоканалу Віктора Пономаренко, його підлеглі утеплюють датчики тиску води, консервують окремі водо-насосні станції, не задіяні взимку, зливають там воду. Водночас, прибирають від опалого листя санітарні зони біля свердловин та водозабору.

Комунальники «Таврійського ЖЕУ», в свою чергу, утеплюють під’їзди багатоквартирних будинків, де ремонтують вхідні двері. Як розповіла майстер ЖЕУ Ольга Мальчикова, в вівторок, 6 листопада, ремонтники працювали на будинках по вул. Вокзальна, 60 та Каховська, 67. На першому об’єкті вони «переварювали» петлі на коробці залізних дверей і укріплювали їх. В іншому будинку мешканці просили відремонтувати замок, щоб на зиму двері не залишалися відкритими.

За словами Ольги Валентинівни, з настанням холодної та дощової пори року на перший план виходить стан зливової каналізації. Проблемні ділянки покрівель комунальники відремонтували, проте після кожного дощу із зливової каналізації комунальники витягують пластикові пляшки, одноразовий посуд, навіть банки з під пива, і мешканці знову скаржаться, що протікає дах. Тоді як взимку виникає інша проблема – в середину труби попадає сніг, замерзає там і перекриває стік води.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *