Шкільні та дитячі заклади Таврійська почали опалюватися

Проте в понеділок, 5 листопада, учні обох Таврійських шкіл повернулися з канікул до холодних класів. За словами директора школи № 7 Лілії Грішагіної, газовики вчасно не розпломбували газову трубу і не забезпечили пуск палива. Хоча, як доповіла Лілія Володимирівна на апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі 5 листопада, Новокаховський міський відділ освіти, до якого відносяться Таврійські школи, минулого четверга перерахував кошти на отримання газу в листопаді. До кінця понеділка  адміністрація школи повідомила, що пломби знято і шкільну автономну котельну запущено.

Невирішеною залишається ситуація з опаленням в школі № 5. ЇЇ директор Віктор Нестерович повідомив на апаратній нараді, що на понеділок школа залишилася непрогрітою. З’ясувалося, що Новокаховський міський відділ освіти не передплатив вчасно за постачання цій школі газу, а зробив це майже о 17.00 минулої п’ятниці. Це при тому, що начальник відділу освіти Оксана Якубова на щомісячній великій апаратній нараді в Новокаховському міськвиконкомі, яка відбулася вранці 2 листопада, відрапортувала міському голові Нової Каховки Володимиру Коваленко: «В понеділок діти прийдуть в теплі класи».

В дитсадках «Джерельце» та «Дзвіночок» опалення включається кожного ранку з 5 листопада, щоб приміщення груп встигли прогрітися до приходу дітей. Проте, тут існує проблема з лімітами на газ. Як розповіла завідуюча дитсадком «Джерельце» Лідія Зоря, на листопад закладу виділено всього 6 тисяч кубометрів ліміту газу, що на 2 тисячі менше, чим в листопаді минулого року. Лідія Григорівна каже, що «це практично нічого, і після 14 години котел приходиться відключати, тому що приблизно по 250 кубометрів палива не вистачає ні на тепло, ні на гарячу воду».

До того ж відділ освіти суттєво зменшив ліміти на використання електроенергії. Це при тому, що дошкільний заклад «Джерельце» – один з самих більших в області. Але міськво ніяк не може визначитися з лімітами, яких би було достатньо для обігріву дитсадка такої площі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *