Тиждень безпеки в Таврійському дитсадку «Дзвіночок»

Збереження здоров’я та життя дітей – головне завдання кожного освітнього закладу. На його виконання в дитячому садочку «Дзвіночок» два рази на рік ( в жовтні і травні) проходить Тиждень безпеки життєдіяльності дітей, повідомила завідуюча дошкільним закладом Юлія Гарькава.

Цієї осені колектив в черговий раз провів роботу з попередження  нещасних випадків. Персонал закладу відпрацьовував дії всіх учасників навчально-виховного процесу на випадок надзвичайної ситуації.

В рамках тижневої роботи педагоги працювали з дітьми за темами «Вогонь – друг, вогонь – ворог!», «Увага! Діти на дорозі!», «Один вдома», «Небезпечні предмети» та «Небезпека в природі».

До співпраці були залучені батьки, з якими вихователі провели бесіди з попередження нещасних випадків та надані консультації.

Під час проведення тижня безпеки обов’язковими є практичні тренування з  евакуації вихованців та особового складу дошкільного закладу. Колектив дитсадка і самі діти періодично змінюються, проте кожен повинен знати, як діяти, коли подається сигнал тривоги. Підсумки проведення відповідних заходів показали, що в дитсадку «Дзвіночок» працює обізнаний колектив та підготовлені діти. Але, в народі кажуть, попереджений, значить озброєний.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *