В Таврійську готується приміщення під агентський пункт обслуговування пенсіонерів

В Таврійську з’явиться агентський пункт обслуговування громадян з питань пенсійного забезпечення. Про це домовилися міський голова Таврійська Микола Різак і начальник Новокаховського відділу обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Людмила Метляєва.

Він відкриється в приміщенні поряд з відділом субсидій. На даний момент там розпочато ремонт, замовлений Таврійською міською радою. Минулої п’ятниці в кімнаті, призначеної під ПФ, електрики монтували нову електропроводку. Цього тижня ремонтники вже встановили нове сучасне вікно, звільнили стіни від старих шпалер і готують їх до фарбування.

Одночасно ремонтується коридор. Міський голова вважає, що там, де відвідувачі чекають на свою чергу, повинно бути багато світла і повинні стояти зручні меблі. Тому додатково до вхідних металевих дверей встановлюються сучасні металопластикові зі склом.

Міська влада Таврійська бере на себе не тільки ремонт приміщення, але і забезпечення необхідними меблями.

Після відкриття цього агентського пункту пенсіонерам Таврійська більше не обов’язково буде їздити до Нової Каховки. На думку Миколи Івановича, він створюється, щоб максимально наблизити послуги ПФ до конкретної людини, в першу чергу, пенсіонера.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *