Привітання міського голови із Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Таврійська!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Цей день об’єднує всіх, хто створює, вивчає і передає в нашому місті духовну і культурну спадщину українського народу.

Символічно, що цього дня відзначається також День української писемності та мови. Адже мова є невід’ємною частиною культури народу, його автентичністю. Українська мова –  це скарб нашого народу і нашої держави. Культура, всі ті, хто їй служить, водночас присвятили себе такій почесній справі – зберігати, розвивати і відтворювати духовні скарби українців.

Ваша діяльність завжди буде затребувана, адже ви виконуєте місію з виховання почуття поваги та любові до культури свого народу, пробуджуєте почуття національної гідності, зміцнюєте духовне і моральне здоров’я суспільства, даруєте людям радість.

Дякую вашій щоденній праці, дякую за невтомне і безкорисливе збереження джерел духовності та краси нашого міста, за самовіддане служіння мистецтву, за те, що виховуєте таланти та несете славу Таврійська далеко за його межами.

Нехай культура зміцнює і гуртує нашу громаду, сприяє духовному її багатству та всієї України. Нехай цей день відгукнеться в ваших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру!

Від всього серця бажаю втілення в життя ваших мрій і задумів, щоб ваше мистецтво приносило людям радість, а гармонія і краса, яку Ви творите, наповнювало наші серця в ім’я миру, злагоди і любові.

З повагою,

міський голова Микола Різак

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *