Таврійськ готується до новорічних свят

В Таврійському міськвиконкомі створено під головуванням заступника міського голови Леоніда Марчука оргкомітет з подготовки та проведення новорічних свят.

До його складу увійшли секретар міської ради Андрій Хахалєв, керуюча справами міськвиконкому Наталя Левченко, спеціаліст міськвиконкому з питань неповнолітніх, сім’ї та молоді, освіти, культури та спорту Тетяна Шашликова, спеціаліст міськвиконкому з питань комунального господарства Вікторія Худченко, директор міського Будинку культури Зоя Штефан, керівник музею історії міста Наталя Малинова, директори і завідуючі Таврійських шкільних та дошкільних закладів, керівники комунальних підприємств Таврійська.

В понеділок, 3 грудня, Леонід Володимирович провів першу робочу нараду оргкомітету, на якій було обговорено план проведення в місті святкових заходів. Розпочинаються вони Днем Святого Миколая, за яким послідовно підуть відкриття міської ялинки, святковий підсумковий концерт творчих колективів Будинку культури та розважальне шоу в новорічну ніч на площі біля міської ялинки.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *