В музеї історії міста Таврійськ відбувся виховний захід «На захист рідної землі»

Напередодні Дня Збройних Сил України, яке відмічається 6 грудня, в музеї історії міста Таврійськ пройшов виховний захід «На захист рідної землі», присвячений воїнам, які захищають незалежність нашої держави.

В заході взяли участь секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв, керуюча справами міськвиконкому Наталя Левченко, воїни АТО Леонід Кондрацький, Віктор Грабовецький, Олексій Литвинов, учні міської школи № 7.

Директор музею Наталя Малинова разом з членами гуртка юних музеєзнавців приготувала обширну програму, до якої були залучені вихованці Таврійської дитячої школи мистецтв Олександра Бочарова (викладач – директор ДШМ Людмила Качан) та дипломант Гран-прі обласного конкурсу майстрів художнього читання Марія Кривіцька (викладач Олена Тюкалова), яка займається в театрально-хореографічному відділі ДШМ. Вони розповіли про боєві дії на сході країни, в яких брали участь хлопці з Таврійська, читали патріотичні вірші. В стінах музею лунала відома музика Мирослава Скорика, а також наживо – у виконанні Олександри Бочарової, яка на синтезаторі зіграла аранжировку української народної пісні «Ніч така місячна».

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в АТО воїнів і запалили свічку пам’яті.

З привітанням від міської влади перед гостями музею виступив секретар міської ради Андрій Хахалєв. Від запрошених Наталя Анатоліївна надала слово Леоніду Кондрацькому. По закінченню заходу всі присутні сфотографувалися на пам’ять для музейної експозиції.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *