В міській бібліотеці Таврійська відбувся захід до Дня місцевого самоврядування

В четвер, 6 грудня, міська бібліотека Таврійська запросила старшокласників міської школи № 5 на зустріч зі спеціалістом міськвиконкому з питань гуманітарної політики, гласності та зв’язків з громадкістю Жанною Клімовою. Захід завідуюча бібліотекою Валентина Ярова присвятила Дню місцевого самоврядування.

Відкриваючи захід, Валентина Миколаівна розповіла учням 10 класу, що прийшли разом з шкільним бібліотекарем Іриною Жердецькою, яке значення в житті нашого міста відіграє місцеве самоврядування, про його структуру, роботу органів Таврійської міської влади.

Бібілотекар Ірина Півторак зробила огляд книг про Таврійськ, з яких можна почерпнути багато чого цікавого з історії нашого міста та його сьогодення. Ірина Василівна звернула увагу молодих людей, що мешканці Таврійська про всі події, які відбуваються в місті, мають змогу відстежувати на офіційному сайті Таврійської міської ради, про який більш детально розповіла десятикласникам спеціаліст міськвиконкому.

Учні познайомилися з навігацією сайту, як нею користуватися, що за інформація висвітлюється в кожному з розділів. Вони дізналися, що на сайті існує зворотній зв’язок, і відвідувачі можуть залишити під тою чи іншою інформацією свій коментар, або, як прийнято казати, писати пости.

В ході спілкування зі старшокласниками з’ясувалося, що вже зараз вони мають плани щодо перспективи розвитку Таврійська, і їх цікавить все, що стосується міста. Молоді люди жваво розпитували про парк залізничників, про міські підприємства, про безпеку на дорозі по вул. Незалежності, про розвиток спорту в місті. Приємно було бачити їх розумні очі, сповнені щирої зацікавленості і небайдужості до життя свого рідного міста. Години спілкування з ними вистачило, щоб зробити висновок, що майбутнє Таврійська в надійних руках.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *