Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у міському бюджеті для надання фінансової підтримки громадській організації «Організація ветеранів міста Таврійська»

Р І Ш Е Н Н Я

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

(Прийнято на  40  сесії  7  скликання)

 

№ 463                                                                                27 листопада 2018 року

 

Про затвердження Порядку використання

коштів, передбачених у міському бюджеті

для надання фінансової підтримки

громадській організації

«Організація ветеранів міста Таврійська»

 

З метою визначення умов та порядку використання коштів, передбачених у міському бюджеті для надання фінансової підтримки громадській організації «Організація ветеранів міста Таврійська», відповідно до міської програми «Ветеран» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 27.11.2018 року № 462 «Про міські програми на 2019 рік», статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у міському бюджеті для надання фінансової підтримки громадській організації «Організація ветеранів міста Таврійська» (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Марчука Л.В. та на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, обліку, управління та приватизації власності міської ради (Рудич О.В.).

 

Міський голова                                                                 М.І.Різак

Таблиця результатів поіменного голосування 40 сесія

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *