Новорічні ранки в дитячих садках Таврійська

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти з нетерпінням очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

З минулого тижня в дитсадках Таврійська проводяться новорічні ялинки. Так, в п’ятницю відбувся святковий ранок в групі «Калинка» дитсадка «Дзвіночок», на якому був присутній секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв та спеціаліст з питань неповнолітніх, сім’ї та молоді, освіти, культури і спорту Тетяна Шашликова.

Чудово оформлений музичний зал, цікавий сценарій та сучасний музичний репертуар, вдало підібраний музичним керівником дитсадку Наталею Вариводою. Діти були в захваті від казкових пригод та зустрічі з Дідом Морозом, з задоволенням читали вірші, співали пісень, водили хороводи біля ялинки. Грали в ігри з Білосніжкою та клоуном Кльопою.

Захопленню не було меж. Та найголовніше, дошколята отримали довгоочікувані подарунки, які вони знайшли під ялинкою.

Перед святами Таврійський міськвиконком придбав 620 солодких подарунків. В першу чергу їх розподілили дітям міських дошкільних закладів «Джерельце» і «Дзвіночок», а також членам гуртка юних музеєзнавців, який існує при музеї історії міста Таврійськ.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *