Онлайн виступи в стилі зимових фантазій

У вік сучасних інтернет-технологій з’явилися нові можливості для демонстрації своїх талантів. Це коли необов’язково бути присутнім особисто на тому чи іншому конкурсі або фестивалі, а виступати онлайн.

Саме такі інтерактивні умови запропонував Організаційний комітет проекту фестивалів «Квітуча Україна» творчим колективам та солістам для участі у Міжнародних конкурсах, незалежно від місця проживання.

Такою нагодою скористалися талановиті виконавці з Таврійська. Минулими вихідними учні міської дитячої школи мистецтв та вокалісти з музичної студії «Маленькі зірочки» Таврійського Будинку культури взяли участь в дистанційному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості в рамках проекту «Квітуча Україна «Зимова фантазія. Різдвяні візерунки», який з 22 по 25 грудня проходив  в Києві.

За рішенням журі диплом лауреата І премії отримали учениці ДШМ Олександра Бочарова (гра на синтезаторі, викладач Людмила Качан) і Марія Кривіцька (художнє читання, викладач Олена Тюкалова).

Марія Глушакова (вокальна музична студія «Маленькі зірочки», художній керівник Олександр Гребенюк) в номінації естрадний вокал отримала диплом лауреата ІІ премії.

Інша «Маленька зірочка» – Катерина Плясецька в тій же номінації отримала диплом лауреата ІІІ премії, повідомив заступник директора з виховної роботи Новокаховської дитячої школи мистецтв Олександр Гребенюк.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *