Про реформу ринку енергетики

Останнім часом у споживачів електричної енергії виникає доволі багато запитань стосовно запровадження реформи  в сфері енергетики.

З цього приводу АТ «Херсонобленерго» повідомляє, що причин для хвилювання немає, зміна постачальника електричної енергії відбудеться максимально комфортно для споживачів та без будь-яких незручностей.

З 1 січня 2019 року  послуги споживачам будуть надавати дві окремі компанії – оператор розподільних систем АТ «Херсонобленерго» та ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» (далі ТОВ «ХОЕК»), яка буде виконувати функцію постачальника універсальних послуг.

АТ «Херсонобленерго» як розподільна компанія буде відповідати за розподіл електричної енергії та експлуатацію електромереж.

ТОВ «ХОЕК» безпосередньо буде співпрацювати зі споживачами, поставляти електричну енергію, відповідати за платежі та розрахунки за використану електроенергію.

Зараз побутові споживачі електричної енергії, згідно вимог Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії, почали вже отримувати Заяви-приєднання до публічного договору про надання послуг з розподілу електричної енергії, який має бути укладеним оператором системи розподілу (електропередавальною організацією) з усіма споживачами.

Договір є публічним, із ним можна ознайомитись на офіційному сайті АТ «Херсонобленерго». Приєднання до Договору відбувається шляхом підписання споживачем Заяви-приєднання. Підписана споживачем заява-приєднання має бути повернута до АТ «Херсонобленерго».

Фактом приєднання споживачів до умов Договору постачання універсальних послуг є здійснення споживачем будь-яких дій, які засвідчують його бажання укласти договір, зокрема надання підписаної заяви-приєднання, сплата рахунку постачальника універсальної послуги та\або факт споживання електричної енергії.

Користування послугою «Особистий кабінет» для побутових і юридичних споживачів полегшує взаємодію із постачальником та оператором системи розподілу електричної енергії.

Для коректного переходу від одного постачальника до іншого з 1 січня 2019 року рекомендуємо споживачам електричної енергії надати до АТ «Херсонобленерго» зафіксовані 31 грудня 2018 року  покази електролічильників у зручний для Вас спосіб із запропонованих на офіційному сайті.

Рахунки на оплату будуть виставлятись в персональному кабінеті споживача на офіційному сайті Товариства www.ksoe.com.ua., 7-го числа кожного місяця або направлятись поштою.
Окремо звертаємо увагу, що передавати показники лічильників необхідно до АТ «Херсонобленерго» з 1 по 4 число календарного місяця наступного за розрахунковим, зареєструвавшись в «персональному кабінеті», або без реєстрації на офіційному веб-сайті АТ «Херсонобленерго» www.ksoe.com.ua., у автоматичному режимі за телефоном (0552) 316 316 (цілодобово), за телефонами кол-центру: (0552) 48 06 20, 0800500629 (цілодобово).

Тарифи на послуги постачальників універсальних послуг встановлюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відповідно до затвердженої нею методики.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *