Міський голова Микола Різак привітав міську організацію ветеранів Таврійська

Міський голова Микола Різак в четвер, 27 грудня, відвідав Таврійську Раду ветеранів, де привітав шанованих ветеранів міста в з наступаючим Новим роком.

Цього дня в Раді ветеранів зібралося чимало мешканців Таврійська, активістів ветеранської організації міста та просто небайдужих людей похилого віку. І не просто небайдужих, а дружніх, які вміють працювати і веселитися. Всі разом вони приготували і накрили святковий стіл, за який запросили Миколу Івановича і Наталю Володимирівну Левченко, керуючу справами міськвиконкому, яка супроводжувала міського голову.

Теплими словами Микола Іванович привітав присутніх, побажав в наступному році здоров’я, миру, злагоди, та всього найкращого.

Подякувала своїм присутнім колегам, міському голові за підтримку, чуйність, за те, що завжди – на свята і в будні – поруч голова Ради ветеранів Надія Максимівна Чабан. Від депутатського корпусу Таврійської міської ради ветеранів привітав керівник комунального підприємства «Таврійський ринок» Микола Корман.

Обмін привітаннями, застольні пісні, які затягувала Антоніна Горська, ще довго продовжувалися в доброзичливій святковій атмосфері.  

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *