Привітання міського голови до Новорічних та різдвяних свят

Дорогі таврійчани!

Від всього серця вітаю вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, дарував нам радість зустрічей та відкриттів, маленькі перемоги. Ми набували нового життєвого досвіду, робили все, аби наше місто було гарним та затишним.

Хочу подякувати всім небайдужим таврійчанам, міським підприємствам, організаціям, установам, приватним підприємцям, громадським організаціям, які плідно працювали, відгукувалися на прохання й долучалися до всіх добрих справ. Своєю працею робили все, щоб життя в Таврійську ставало зручнішим і комфортнішим.

Новий Рік, Різдво Христово – традиційно родинні свята, які ми з нетерпінням чекаємо і зустрічаємо зі світлими почуттями й добрими сподіваннями.

Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи і здобутки. А новорічне диво стане частиною хорошого настрою на весь рік.

Нехай здійсниться усе, що ви загадаєте у новорічну ніч!

Бажаю вам, шановні земляки, щасливого Нового 2019 року!  Нехай він стане роком процвітання та економічного зростання нашого міста та всієї України.

Міцного вам здоров’я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові в душах і серцях.

Миру і Божої благодаті в кожен дім!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

міський голова Микола Різак

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *