Інтелектуальна еліта Таврійської школи №5

В Таврійській школі № 5 (директор Віктор Нестерович) існує ефективна система відбору та підготовки учнів до участі в олімпіадах, конкурсах, Малій академії наук (МАН). Завдяки їй учні цієї школи в І семестрі 2018-2019 навчального року стали переможцями багатьох із них, повідомляє Світлана Плясецька, заступник директора Таврійської школи № 5 з навчально-виховної роботи.

А саме, в ІІ (міському) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, де троє учениць – Катерина Нестеренко (5-б клас, вчитель Світлана Плясецька), Катерина Плясецька (9-а клас, вчитель Л. Сипко) і Марія Глушакова (10-а клас, вчитель Л. Сипко) зайняли перше місце, Вікторія Грицина (7-а клас, вчитель О. Солодка) – друге місце, а Денис Панков (3-а клас, вчитель Н. Чмиль) – третє місце.

22 грудня Катерина Нестеренко, Катерина Плясецька та Марія Глушакова взяли участь в ІІІ – обласному етапі цього конкурсу. За рішенням журі Катерина Нестеренко зайняла ІІ місце і вийшла до ІV – республіканського етапу.

В листопаді шестеро учнів взяли участь у ІІ (міському) етапі ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. На рівні міста – серед всіх шкіл Новокаховського відділу освіти, до якого відносяться Таврійські заклади освіти,  представники школи № 5 – Катерина Нестеренко і Катерина Плясецька, які обидві зайняли ІІ місце, а перше місце взагалі не визначилося, –  довели, що в п’ятій школі краще всіх знають і люблять вивчати українську мову.

В листопаді та грудні учні 7-11 класів брали участь у міському етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін. За їх результатами переможцями стали Катерина Плясецька – з української, російської (вчитель Т. Пісточенко) та англійської (вчитель І. Гайдук) мов, Вікторія Грицина – з математики (вчитель О. Шаповалова) і  Денис Сембратович – з інформатики (вчитель О. Кузьміна). В січні-лютому вони візьмуть участь в обласному етапі.

21 грудня шестеро учениць взяли участь у міському етапі конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт Малої академії наук (МАН). МАНівці п’ятої школи показали високі результати. Так, в секції «українська мова» І місце зайняли Катерина Плясецька та Марія Глушакова,
ІІ місце – Анна Сидоркіна (вчитель Світлана Плясецька).

В секції «українська література» Яна Назарова (вчитель Світлана Плясецька) зайняла І місце, Ірина Баландіна (вчитель Людмила Веснянко) – ІІ місце, Вероніка Ігнатенко (вчитель Світлана Плясецька) – ІІІ місце.

24 листопада в Херсонській гімназії №3 відбувся ІІІ заключний етап щорічного ХІX обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна» серед дітей та учнівської молоді. Серед читців у категорії «Автори-виконавці» Аріна Григорчук, учениця 4-А класу (учитель Герасимчук Н.М.), яка читала вірш «Осел і Лев», зайняла ІІ місце. 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *