Міський голова Таврійська привітав з 95-річчям ветерана Великої Вітчизняної війни

В вівторок, 2 січня, в приміщенні Ради ветеранів Таврійська міський голова Микола Різак та керуюча справами Таврійського міськвиконкому Наталя Левченко привітали з ювілеєм ветерана Великої Вітчизняної війни Ганну Семенівну Козлову.

1 січня Ганні Семенівні виповнилося 95 років. Вона народилася далекого 1924 року в селі Каїри (Горностаївського району), рано лишилася батьків і росла сиротою. Під час Великої Вітчизняної війни разом з дівчатами і хлопцями свого віку Ганну вивезли до Німеччини як рабсилу, де вона потрапила до концтабору. Після звільнення з полону повернулася до України, відбудовувала Донбас. Але все тягнуло до рідної домівки. В рідному Таврійському краї Ганна Семенівна знайшла своє щастя, народила та виховала семеро дітей.

Декілька років тому діти забрали її поближче до себе. Зараз Ганна Семенівна мешкає в Таврійську, де у неї дім.

Від уваги до себе, теплих слів привітання, квітів жінка не могла стримати сліз. Вона все переживала, що трохи запізнилася і заставила себе чекати. Розговорившись, Ганна Семенівна розповіла, що «не слухаються» ноги, постійно болять – наслідок перебування в концтаборі та важкої праці. Тривожить серце. Проте, за словами дочки Ганни Семенівни, мама не дуже любить жити в квартирі, весь час просить відвезти її в свій будинок. Воно і не дивно, досить погляду на руки Ганни Семенівни, щоб зрозуміти – вона не звикла сидіти без роботи. Як і її душа, яка весь час світилася в ясному погляді лагідних очей Ганни Семенівни.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *