Про переведення міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в режим повної готовності

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

 

від 17.12.2018 р.  № 185-р

Таврійськ

 

 

Про переведення міської ланки

територіальної підсистеми єдиної

державної системи цивільного захисту

в режим повної готовності

 

На виконання Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 26 листопада 2018 року № 393/2018 , розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 грудня 2018 року № 908
«Про виконання в області Указу Президента України від 26 листопада 2018 року №393/2018», керуючись статтею 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розпорядженням Новокаховського міського голови від 10.12.2018 року № 384-р::

 

  1. Перевести органи управління і сили цивільного захисту міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на режим функціонування у повній готовності до 14 годин 00 хвилин 26 грудня 2018 року та організувати систему захисту громадян і матеріальних цінностей.
  2. Керівникам структурних підрозділів Таврійської міської ради та її виконавчого комітету, міських служб цивільного захисту та стратегічно важливих підприємств, установ і організацій:

2.1. Організувати цілодобове чергування керівного складу підпорядкованих структурних підрозділів.

2.2. Відкликати з відпусток (відряджень) осіб, які забезпечують готовність до дій підпорядкованих структурних підрозділів.

2.3. У повному обсязі здійснити заходи цивільного захисту, передбачені планами на особливий період до 14 годин 00 хвилин 26.12.2018 року

2.4. Усі формування цивільного захисту, що перебувають у пунктах постійного розташування привести в готовність ( без припинення роботи).

2.5. Здійснити заходи щодо захисту матеріальних цінностей, джерел водопостачання.

2.6. Здійснити заходи щодо посилення захисту робочого персоналу і населення, підготовку до використання за призначенням фондів захисних споруд цивільного захисту.

2.7. Підготувати до виводу з небезпечних районів (зон можливого руйнування,  хімічного зараження і катастрофічного затоплення) матеріально-технічні засоби, паливно–мастильні матеріали тощо.

2.8. Уточнити розрахунки (плани) проведення евакуації (відселення) населення із зон катастрофічного затоплення Дніпровського каскаду.

2.9. Здійснити заходи з посилення охорони об’єктів .

2.10. Здійснити невідкладні заходи щодо забезпечення сталої роботи об’єктів економіки (господарювання) в особливий період і безаварійної їх зупинки за встановленим сигналом.

2.11. Організувати перевірку готовності до використання за призначенням всіх об’єктів цивільного захисту.

2.12.  Посилити охорону об’єктів життєзабезпечення населення та критичної інфраструктури.

2.13.  Розглянути можливість щодо передбачення у відповідних бюджетах коштів для придбання медикаментів, продуктів харчування, пально-мастильних матеріалів тощо.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                              М.І. Різак

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *