Про посилення контролю виконання заходів щодо скорочення дебіторської та кредиторської заборгованостей розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018 рік

УКРАЇНА

ТАВРІЙСЬКА МІСЬКА РАДА

міста Нова Каховка Херсонської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

міського голови

 

від    17.12.2018 року № 186-р

м. Таврійськ

 

Про посилення контролю виконання заходів щодо

скорочення дебіторської та кредиторської заборгованостей

розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018 рік

 

З метою посилення контролю виконання заходів щодо скорочення дебіторської та кредиторської заборгованостей розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018 рік, відповідно до статей 48 та 51 Бюджетного кодексу України, на виконання вимог розпорядження міського голови від 27.02.2018 року № 27-р «Про заходи щодо скорочення дебіторської та кредиторської заборгованостей розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2018 рік», керуючись статтею 42 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Спеціалісту І категорії землевпоряднику (Решетняк Ж.Ю.) та спеціалісту І категорії з питань комунального господарства (Худченко В.В.), забезпечити виконання умов договорів та своєчасно надати до відділу бухгалтерського обліку та звітності документів для оплати.

Термін: до 20 грудня 2018 року.

  1. Спеціалісту І категорії з питань енергозбереження, газифікації та теплозабезпечення (Юхимук В.В.), надати до відділу бухгалтерського обліку та звітності розрахунки за електричну енергію, водопостачання, водовідведення та природний газ які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати вищезазначених послуг. Забезпечити виконання умов договорів та своєчасно надати до відділу бухгалтерського обліку та звітності документів для оплати.

Термін: до 20 грудня 2018 року.

  1. Спеціалісту І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності (Листопадова К.Г.) провести розрахунки по відновленню касових видатків за спожите електропостачання та газопостачання залежно від їх фактичного використання між Виконавчим комітетом Таврійської міської ради та відділами освіти Новокаховської міської ради, культури і туризму Новокаховської міської ради для недопущення виникнення дебіторської заборгованості по захищеним статтям видатків міського бюджету.
  2. Спеціалісту І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності (Мартиненко І.А.) провести розрахунки відповідно до взятих бюджетних зобов’язань на здійснення відповідних видатків в межах кошторисних призначень та своєчасно, в повному обсязі провести розрахунки з постачальниками на виконання умов договорів.
  3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Єрохіна В.А.) забезпечити недопущення виникнення дебіторської та кредиторської заборгованостей. Своєчасно та в повному обсязі провести розрахунки з постачальниками. Провести всі заплановані касові видатки.

Термін: до 22  грудня 2018 року.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                          М.І.Різак

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *