Сніг на Різдво не зіпсував Таврійську свято

Різдвяні свята в Таврійську пройшли без надзвичайних подій, а сніг, який випав на Різдво, тільки додав настрою. Це як раз той випадок, коли обійшлося без заметів доріг і снігових пасток для автомобілів.

Проте  зранку наступного дня двірники комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» дружно працювали на своїх ділянках і розчищали в дворах багатоповерхівок доріжки і тротуари. Про це повідомив начальник ЖЕУ Олександр Главацький на щотижневій апаратній нараді в Таврійському міськвиконкомі, яка відбулась в вівторок, 8 січня.

За словами директора комунального підприємства «Комунсервіс» Галини Волянюк, вулиці міста проїздні, уваги потребують лише перехрестя. Невдовзі на дороги міста вийшла комунальна техніка, а працівники «Комунсервісу» почали розчищати біля автобусних зупинок, повідомила майстер комунального підприємства Поліна Мерзлякова.

Як доповів директор «Таврійського водоканалу» Віктор Пономаренко, на свята проблем з водопостачанням не було. На даний час з забезпеченням міста водою справляється одна свердловина. В святкові дні мешканці Таврійська споживали по 1 600 куб. м води на добу, в будні споживання тримається на рівні 1 400 – 1 500 куб. м.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *