Гарячий чай для підприємців

Таврійський ринок після свят починає повертатися до роботи в звичному режимі. В четвер, 10 січня, на роботу вийшла більшість підприємців, які реалізують тут ті чи інші товари. Не дивлячись, що в місті існує ціла мережа магазинів – чотири тільки поруч з ринком, за овочами, яблуками та померанчовими, молоком чи м’ясом населення міста все таки йде на ринок.

Безперечно, взимку підприємці працюють майже в екстремальних умовах. Не перший рік керівник комунального підприємства «Таврійський ринок» Микола Корман ввів правило, забезпечити підприємців кип’ятком для чаю. На плиті, яка обігріває приміщення адміністрації ринку, постійно стоять чайники, з яких в будь який час можна взяти гарячої води.

Здавалося б, дрібниця, але саме з цього складається повага до людини, турбота про неї. Це саме той випадок, коли склянка гарячого чаю більше зігріває душу і наповнює теплом в самий лютий мороз.

Микола Йосипович, коли розказує про когось з працюючих на ринку, каже – «це мій друг». І своїми справами доводить, що успіх там, де в колективі лад та повага один до одного.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *