На зупинці «М’ясокомбінат» «Таврійське ЖЕУ» встановило додаткові ліхтарі

На території Таврійська освітлено ще одне перехрестя. В четвер, 10 січня, працівники комунального підприємства «Таврійське ЖЕУ» встановили два додаткові ліхтарі вуличного освітлення біля зупинки «М’ясокомбінат».

На цій ділянці дороги – поряд з заводом плавлених сирів надзвичайно інтенсивний рух автотранспорту, а на зупинках завжди багато пасажирів. Проте пішохідного переходу не має, і люди в вечірній час часто ризикують, перетинаючи трасу на протилежну зупинку. Ліхтар же вуличного освітлення працював тільки з одніє сторони.

Завдання встановити додаткові ліхтарі на протилежній заводу зупинці міський голова Таврійська Микола Різак поставив керівнику «Таврійського ЖЕУ» на апаратній нараді 8 січня. Микола Іванович звернув увагу Олександра Главацького, що працівники заводу після зміни, так само, як інші мешканці міста, дачники ввечері переходять дорогу в пітьмі, і ситуацію треба виправити.

Через день автовишка комунального підприємства вже працювала біля одної з зупинок  – зі сторони залізничного переїзду.

Спочатку начальник ЖЕУ Олександр Главацький думав встановити тут дві опори, до яких підвести електродроти. Але лінія електромережі вуличного освітлення виявилася в робочому стані, потрібно було тільки повісити ліхтарі. Комунальники заодно розчистили за зупинкою дерева, гілки яких звисали на електродроти.

В 17.00 цього ж дня, в час, коли в Таврійську вмикається вуличне освітлення, коло перед заводом плавлених сирів вже було освітлено з двох сторін. Таким чином, від залізничного переїзду в Таврійську до Маячанського перехрестя на трасі, в тому числі на мосту через Південно-Кримський канал, не залишилося жодної темної плями.

Фото Олени Радченко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *