«Херсонрегіонгаз» роз’яснює споживачам природного газу правильність передачі показників лічильника

 Підприємство ТОВ «Херсонрегіонгаз» надає споживачам природного газу роз’яснення щодо правильності передачі показників лічильника.

З метою запобігання утворення розбалансу споживання газу в області, просимо своєчасно та, головне правдиво, щомісяця надавати показники лічильника газу виключно у період з 01 по 05 число поточного місяця за минулий та сплачувати спожитий газ до 10 числа для уникнення нарахування пені.

 Підприємство постійно проводить моніторинг споживання газу кожним споживачем за 3-5 останніх років. Дана процедура в автоматичному режимі легко виявляє значне зменшення/заниження/збільшення обсягів споживання в порівнянні з оплатами, навіть коли у споживача є пільга або субсидія.

Якщо на вашому особовому рахунку утворилася переплата або заборгованість, то вкрай не рекомендовано надавати завищені чи занижені обсяги споживання.

Якщо у вас є можливість сплачувати більші суми, ніж спожито газу, на вашому рахунку створюватиметься фактична переплата, яка не буде нікуди зникати до моменту її повного вичерпання за фактично спожитий газ.

З метою перевірки даних лічильника та для зручності споживачів, контрольне зняття показників лічильника періодично проводиться у вечірній час та у вихідні дні.

«Херсонрегіонгаз»  нагадує, що в разі недопуску або відмови у наданні доступу до житлового приміщення, де знаходяться газові прилади, відповідно до гл. 7 розділу VI Кодексу ГРМ, споживачу буде припинено розподіл газу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *